Motif Matik

Witajcie :)

Kilka dni temu otrzymałam do testowania kółko MOTIF MATIK. Wcześniej z tym przyrządem nie miałam styczności więc przekopałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu jakiś informacji na temat tego kółeczka. Niestety na polskich stronach niewiele można znaleźć informacji o tym jak używać kółka, a instrukcje dostępne w sieci są totalnie pokręcone. Jednak kto szuka nie błądzi :) Troszkę znalazłam na zagranicznych stronach, aczkolwiek większość odkryłam metodą prób i błędów i jest.


Zestaw MOTIF MATIK jest zapakowany w kartonowe pudełeczko.
W skład zestawy wchodzi kółko i 2 plastykowe duże igły.Kwiatuszki wykonane przy pomocy magicznego kółeczka :) 
Część kwiatków zrobiona jest na większej średnicy kółka, a część na małej i dużej średnicy razem.
Następnie wszystko należy zszyć, aby po zdjęciu kwiatek nam się nie rozpadł.
 Te kwiatki wykonywany już były kombinacyjnie. Np. ten żółto brązowy, oplatany był na kołeczkach na zmianę duża średnica z małą. Różowy oplatany był w większości na małej średnicy ale dwa płatki są wypuszczone na większym obwodzie kółka. Kombinacji jest na prawdę wiele.

A tutaj kwiatki wykonane na MOTIF MATIK użyte do opasek dla dziewczynek :)


Urocze prawda ?

Jeśli chcielibyście zobaczyć kurs robienia kwiatka na tym przyrządzie zaglądajcie do nas na bloga. Postaram się zrobić go w taki sposób aby nikt nie miał wątpliwości co jak wykonać.

Praca na kółeczku jest bajecznie prosta, a wykonane kwiatki, śnieżynki .... można użyć dosłownie do wszystkiego. Także do kartek scrapbookingowych, jeśli np nie szydełkujesz wypleciesz kwiatuszek sama w mgnieniu oka.
Nie pozostaje mi nic więcej jak tylko polecić MOTIF MATIK :))


Ze sklepu użyłam

MOTIF MATIK

WŁÓCZKA DORA ZIELONA


Pozdrawiam

1 komentarz:

Wycinajka pisze...

Prześliczne kwiatki.W sam raz do opasek i czapek.

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger