Prosty kurs na świąteczny tag


Świąteczny Tag

Materiały:
- baza do kartek ( w moim przypadku recyklingowa)
- scrapki wycięte przy użyciu wykrojników (śnieżynki i nutki)
- elementy tekturowe ozdobne ( śnieżki i gwiazdka)
- gaza
- wstążka
- nożyczki
-dziurkaczZ bazy do kartek wycinamy bazę w kształcie tagu , dziurkujemy na środku . Taśmą washi obklejamy nasz tag dookoła  - 1 paseczek u dołu, 3 paseczki wyżej ( możemy oczywiście dokleić większą ilość i przykryć cały tag – to już zależy od nas).


 Z papieru do scrapbookingu wycinamy 4 trójkąty – po dwa na jedna choinkę (w innym kolorze – tak by się wybijały) , dodatkowo wycinamy małe trapezy – pień choinek. Choinki podklejamy kosteczkami 3 d i mocujemy na naszym tagu – mniej więcej w centralnym miejscu , tak by mniejsza nachodziła na większą. 


  Teraz pozostaje nam część ozdabiania . Tekturki w kształcie śnieżynek pokrywamy brokatem w kleju , mocujemy na  choince oraz tagu za pomocą Magica. Przyklejamy scrapki – nutki.
Teraz już czas na ostatnie szlify – przyklejamy półperełki, scrapki – śnieżki oraz pod bokiem każdej z choinek mocujemy strzępki gazy. Wstążkę przewlekamy przez dziurkę i wiążemy.

Oto nasz gotowy tag, który dodać możemy do prezentu. Mała i prosta rzecz , a na pewno ucieszy :)Produkty wykorzystane w mojej pracy znaleźć można w sklepie Craft Style2 komentarze:

Dżastii M pisze...

Wspaniały :) Dziękuję za kurs.

Nefka O pisze...

Ale bajeczny :-)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger