Świąteczna GIRLANDA

Witam serdecznie, świeta zbliżaja się wielkimi krokami... Jak co roku, niemal stajemy na głowach, by poczuć ten niesamowity klimat. Piekąc przeróżne smakołyki, dekorując pierniczki, wykonując dekoracje bozonarodzeniowe i przyozdabiając cały dom :) Ja postanowiłam stworzyc tym razem ozdobę na drzwi wejściowe w mieszkaniu.

Zamiast corocznego wianka, przygotowałam mini girlandę, na bazie girlandy-CHORĄGIEWKI.Za oknami chyba już w tym roku śniedu nie zobaczę, więc zrobiłam sobie go sama przy pomocy gruboziarnistej pasty strukturalnej, nakładanej niewielkim zaschniętym od mediów pędzelkiem, którego zawsze używam to tego celu,...


Wykorzystany papier to Galeria Papieru, kolekcja Przesyłka Expresowa. Delikatke kropeczki-śnieżki na papierze idealnie wkomponowały się w tło...


W kompozycji wykorzystałam śliczne ażurowe dzwoneczki dostępne w sklepie, które podkleiłam na kosteczkach 3D.


Wykrojnikową poisencję wytłoczyłam dłutkiem kulkowym i pokryłam odrobiną gesso. Środek wypełniłam złotymi perełkami w płynie. 


Całość przymocowałam na białym sznurku 1mm.

Taka girlanda, to dobra alternatywa dla tradycyjnego wianka. Nie musi też wcale ozdabiać wyłącznie drzwi, można zawiesić ją w różnych miejscach w domu.  Dziś już, wiem, że będę musiała wykonać jeszcze jedną taką girlandę przed świętami, na specjalne zamówienie mojej córki :) 

Wykorzystane materiały:

  
 

 

Pozdrawiam 
Marta :)
Brak komentarzy:

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger