Przejdź do głównej zawartości

Kolorowany zestaw

Witajcie.

Dziś nadszedł dzień pierwszej inspiracji naszej Gościnnej Projektantki Florens.
Zerknijcie tylko jak wspaniały zestaw przygotowała.
Kolorowy, radosny i bardzo pozytywny. Bardzo!

**************************

Album


Album powstał z myślą o mamie, która chyba nigdy nie dostała ode mnie własnoręcznie robionej rzeczy - nie licząc laurek z przedszkola. Uświadomiłam to sobie w święta i  postanowiłam niezwłocznie zmienić :) Ponieważ w albumie miały się znaleźć zdjęcia ze wspólnych wycieczek na łono natury, wybrałam zieleń i motyw budek dla ptaków. Bazę potraktowałam gesso, pokryłam kolorowymi tuszami wodnymi, a odbity motyw pokolorowałam przy pomocy promarkerów i cienkopisów.  Bardzo lubię tuszowanie, stemplowanie, a potem (czasem bardzo długie) ozdabianie detali. Mam wrażenie, że im dłużej coś przy pracy "majstruję", tym więcej mojego serca się w niej znajdzie :) 
Kartka


Inspiracją były dla mnie nowe tekturki Craft Style, które natychmiast wpadły mi w oko, a niestety jeszcze nie zdążyłam ich kupić. Tak więc, postanowiłam poradzić sobie "domowymi sposobami" :) Pomyślałam też, że fajnie będzie stworzyć pracę, która pokaże, że nie koniecznie musimy na starcie posiadać milion gotowych "przydasi", że przy pomocy stempli, tuszów, wycinanek czy własnych rysunków, też możemy stworzyć coś ładnego. Bazę z papieru akwarelowego pokryłam, przy pomocy gąbeczki, kilkoma odcieniami tuszów wodnych (przykładając w różnych miejscach maskę z gałązkami oraz postać ptaszka, którego wcześniej wycięłam z kawałka papieru). Część powstałych w ten sposób gałązek oraz ptaszora obrysowałam cienkopisami i ozdobiłam. Motyw gałązki odrysowałam jeszcze kilka razy na osobnej kartce, wycięłam i przykleiłam do pracy żeby nadać jej trochę głębi. Odbity napis pokryłam pudrem do embossingu i obrysowałam czarnym cienkopisem. Do brzegów ramki użyłam trochę gesso. 
Mam nadzieję, że choć trochę czujecie się zainspirowani :) 
Pozdrawiam serdecznie,
Florens

 Materiały ze sklepu Craft Style:

  Klej introligatorski CR Magic 45g z końcówką do precyzyjnego klejenia Koperty i karty A5 Anita`s zestaw 25szt KREMOWE  Baza do albumu kwadrat 20x20 cm  

Puder do embossingu BIAŁY

Komentarze

Daget Art pisze…
Przepiękne i takie inne , super inspiracje!

Popularne posty z tego bloga

Wyzwanie #34 WIELKANOC oraz WYNIKI z poprzedniego miesiąca

Witajcie Kochani :)

Nadszedł kwiecień, zatem już niedługo czekają nas jedne z najpiękniejszych Świąt w roku - Święta Wielkiej Nocy,
dlatego nie mogło być innego wyzwania na naszym blogu jak WIELKANOC
Stwórzcie wielkanocną pracę 
w dowolnej technice: filcowanie, decoupage, quilling, scrapbooking, dzierganie, szycie, koralikowanie, haft itp.
Może to być kartka, album, stroik, koszyczek, wianek, biżuteria lub inna ozdoba - ważne, żeby praca była ręcznie wykonana! 

Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają!
*** Zanim jednak przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania najwyższy
czas ogłosić  WYNIKI  Marcowego Wyzwania WIOSNA ach, to ty.. :)
w którym  zgłosiliście aż 60 przepięknych  prac, za które bardzo dziękujemy!
Teraz zaś nadszedł czas na uruchomienie
naszej maszyny losującej...  .... dziś szczęśliwym numerkiem okazał się nr 13!zatem nagroda …

Wyzwanie #32 "z SERCEM" i wyniki poprzedniego

Witajcie Kochani :)   Pierwsza niedziela miesiąca, zatem zapraszamy na lutowe Wyzwanie #32 zatytułowane  "z SERCEM"
Stwórzcie pracę w dowolnej technice, w której będzie użyte przynajmniej jedno SERCE
Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają! ***
Ale zanim przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania pora ogłosić  WYNIKI Styczniowego Wyzwania  pt. "dla Babci, dla Dziadka" :)

Uruchamiamy maszynę losującą....
.... i tak:NAGRODA:
bloczek papierów Galerii Papieru "Lilie polne" najnowsza maska Papelii "Fantasia" oraz stempelek Papelii "Życie jest piękne"
trafia do autorki pracy zgłoszonej pod nr 9 czyli do
Sylwii S,
W wyzwaniu tym zgłosiliście 72 prace. Za wszystkie bardzo dziękujemy!
Myślę, że obdarowane Babcie i Dziadkowie byli prawdziwie zachwyceni.
Napiszcie jaka była ich reakcja.

Nasz zespół, po…

Wyzwanie #33 "Wiosna - ach, to ty..." i WYNIKI poprzedniego

Witajcie Kochani :),
nowy miesiąc, nowe Wyzwanie :)!
Aby przywołać wiosnę zapraszamy na marcowe Wyzwanie #33 zatytułowane:  
"WIOSNA ach, to ty..."
Stwórzcie pracę w dowolnej technice, na której będą widoczne WIOSENNE klimaty! Czyli wszystko co kojarzy nam się z wiosną: radosne kolory, motyle, kwiaty, ptaszki....
Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają!

 *** Zanim jednak przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania najwyższy czas ogłosić  WYNIKI  Lutowego Wyzwania  pt. "z SERCEM" :) w którym  zgłosiliście aż 81 przecudnych  prac!  Za wszystkie bardzo dziękujemy!


Uruchamiamy naszą maszynę losującą....
.... dziś szczęśliwy okazał się numerek 40!

zatem NAGRODA GŁÓWNA:  zestaw papierów Lemon Craft - Sercem Malowane Wasza ulubiona maska od Papelii - Serce Flora stempel gumowy Papelii - Potęga Miłości oraz 3 najnowsze serduszkowe t…