Czwartkowe co-nieco z życia sklepu

 Witajcie w czwartkowym wpisie.
A skoro czwartkowy to będzie troszkę nowinek i troszkę informacji "z pierwszej ręki" prosto ze sklepu.
Ponieważ robię wpis w zastępstwie Ani, która się rozchorowała (kochana - kuruj się i wracaj szybko!) postanowiłam, że w pierwszej kolejności odniosę się do emocji jakie wywołało ogłoszenie wyników naszego wyzwania "Bajkowe Love".

Otóż moi Drodzy:


  1. TWÓRCZOŚĆ to nie tylko "kompozycje kwiatowe". Twórczość to także sposób myślenia! Dlatego celowo tworzymy wyzwania, których temat jest wieloznaczny!  i można go interpretować na wiele sposobów: dosłownie, alegorycznie, przewrotnie, z humorem itp. Oczywiście nasz DT w swoich inspiracjach podpowiada w jaki  sposób można złapać "byka za rogi" ale to od Was zależy jak dany temat "ugryziecie".
  2. Bardzo szczegółowo i wnikliwie analizujemy zgłoszone prace. Patrzymy nie tylko na zgłoszoną pracę ale także  (co bardzo ważne!) c z y t a m y wpisy, w których opisujecie drogę twórczych zmagań z tematem; czytamy także wszystkie komentarze jakie pojawiają się pod wpisem ze zgłoszeniem....
  3. Zwycięzcy są wybierani w drodze typowania przez nasz DT. Każda głosująca osoba kieruje się własnym gustem, poczuciem estetyki i piękna. Ponieważ jesteśmy różni -  rzadko się zdarza jednomyślność. Są dogrywki i dogrywki dogrywek.... bo wybrać zwycięzców trzeba. Summa summarum - decyzja DT jest niepodważalna.
Tak więc zamykając ten temat: 
dziękujemy Marcie, że odważyła się wyartykułować swoje zdanie krytyczne, bo ma do tego prawo. Szanujemy to i cenimy. Jednak to, że inaczej wytypowałaby zwycięzców nie oznacza, że nasz DT nie wie co robi i typuje bez weryfikacji zgłoszenia, bo tak zostało to przez nas odebrane. Nie wspominając już o tym, że uraziło to także autorkę wyróżnionej pracy.

Osobiście bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za tak liczny udział w naszych wyzwaniach. Jestem prze-szczęśliwa, że możemy razem bawić się, inspirować wzajemnie, dzielić się swoimi emocjami i kawałkiem siebie, który zawarty jest w każdej stworzonej pracy.

Wspomnę i przypomnę, że wyzwania są skierowane do wszystkich twórców, pracujących w najróżniejszych technikach. :)

***

A teraz coś o nowościach minionego tygodnia.

Na wstępnie ważna informacja:
prawa autorskie do wszystkich projektów firmowanych przez Craft Style nabyła nowopowstała marka PAPELIA. O Papelii więcej dowiecie się za tydzień. 

Zobaczcie najnowsze Papeliowe tekturki 

Pozostałe NOWOŚCI znajdziecie >>> TU


Pamiętacie o naszych galeriach do prezentacji prac?

Dla dorosłych:

Dla dzieci:Pozdrawiam serdecznie życząc miłego dnia, obfitującego w kreatywne pomysły.
Niechaj wena będzie z Wami !!! ;)
Irena Kaleta

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger