Druga inspiracja Jani

Po raz drugi witam się z Wami na bogu sklepu Craft Style.

Dziś przygotowałam kartkę urodzinową dla pewnej uroczej dwuletniej Julki.
Kartka również i tym razem należy bardziej do prostych i ułożonych, niż tych wykonanych w duchu artystycznego nieładu. Jakoś właśnie tak mi wszystko pasowało, chciałam aby podobała się bardziej dziecku, niż rodzicom ;)

Stąd dobrze widoczny tekturkowy słonik (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Tekturka-Sweet-Pets-SLON/13528) oraz fioletowy motyl.
Do tego kolorowe piórka, perełki oraz kilka tasiemek. 
Jako środek w zielonej satynowej kokardce wykorzystałam pojedynczą koralową różyczkę (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Kwiatki-papierowe-na-druciku-2cm-roze-16szt-Light-Coral/11792).
Podobnie jak w mojej poprzedniej kartce wykonanej dla bloga sklepu Craft Style, bezpośrednio na papier wizytówkowy przykleiłam filc w arkuszach. Z tą tylko różnicą, że tym razem zrezygnowałam całkowicie z papieru ozdobnego na rzecz dwóch kolorów – amarant (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Filc-20x30cm-gr-1mm-ANARANT/16058) oraz szary https://www.craftstyle.pl/pl/p/Filc-20x30cm-gr-1mm-SZARY/16067). 
Dzięki temu słonik jest dobrze widocznyCieszę się, że miałam to szczęście i zostałam wylosowana w wyzwaniu, dzięki czemu mogłam zostać gościnną projektantką. Ciekawe doświadczenie
Pozdrawiam gorąco,

Jania


3 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger