Przejdź do głównej zawartości

Jania - gościnna projektantka

Witam się serdecznie z czytelnikami oraz ekipą bloga sklepu Craft Style. Po raz pierwszy w życiu mam okazję wystąpić jako gościnna projektantka, więc lekki stresik jest ;) 

W wirtualnym świecie, a także czasem w tym realnym, jestem Janią, co stanowi zdrobnienie od niezbyt lubianego przeze mnie imienia (gdy występuje w oficjalnej formie).

Pierwszego bloga, http://janiaka.blogspot.com, prowadzę już od dobrych paru lat – z różną intensywnością. W chwili obecnej pokazuję tam głównie kartki okolicznościowe, które wykonuję przede wszystkim na potrzeby własne i moich najbliższych. Niedawno założyłam drugiego bloga, http://zlepekmoichklepek.blogspot.com, który w założeniu ma posłużyć do ukazania światu moich coraz to nowych fascynacji (w chwili obecnej filc i origami modułowe) oraz uchylić rąbka mojego życia prywatnego. Bo w chwili obecnej jestem etatową mamą, a półtoraroczna córcia jest oczkiem w głowie całej rodziny. Kiedyś myślałam, że na urlopie macierzyńskim i wychowawczym będę miała nieco więcej czasu na tworzenie i blogowanie – ależ byłam naiwna! :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją najnowszą kartkę, którą wykonałam w związku z bardzo radosnym wydarzeniem, a mianowicie zajściem w ciążę mojej młodszej siostry. Wszyscy się cieszymy, że po raz kolejny powiększy się nam rodzina, stąd karteczka gratulacyjna.

Kartka jest stosunkowo prosta, ale myślę, że wykorzystany papier z kolekcji Be with me (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Papier-BE-WITH-ME-zestaw-30%2C5x30%2C5-cm-/16133) jest sam w sobie wystarczająco strojny.
Pierwszy raz w wykorzystałam filc (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Filc-20x30cm-gr-1mm-ANARANT/16058) - jako warstwę pomiędzy papierem ozdobnym, a bazowym wizytówkowym oraz jako tło kobiety w ciąży (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Tekturka-wycinanka-CIAZA/12652). 

Podoba mi się ten afekt, więc pewnie to był pierwszy, ale nie ostatni raz.

Do tego kilka perełek, ozdobny pasek oraz kompozycja kwiatowa, w tym urocze koralowe różyczki (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Kwiatki-papierowe-na-druciku-2cm-roze-16szt-Light-Coral/11792) oraz listki wycięte z paska dołączonego do kolekcji Be with me (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Papier-BE-WITH-ME-zestaw-30%2C5x30%2C5-cm-/16133)  i tyle :)


Pozdrawiam gorąco,
JaniaKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Wyzwanie #34 WIELKANOC oraz WYNIKI z poprzedniego miesiąca

Witajcie Kochani :)

Nadszedł kwiecień, zatem już niedługo czekają nas jedne z najpiękniejszych Świąt w roku - Święta Wielkiej Nocy,
dlatego nie mogło być innego wyzwania na naszym blogu jak WIELKANOC
Stwórzcie wielkanocną pracę 
w dowolnej technice: filcowanie, decoupage, quilling, scrapbooking, dzierganie, szycie, koralikowanie, haft itp.
Może to być kartka, album, stroik, koszyczek, wianek, biżuteria lub inna ozdoba - ważne, żeby praca była ręcznie wykonana! 

Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają!
*** Zanim jednak przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania najwyższy
czas ogłosić  WYNIKI  Marcowego Wyzwania WIOSNA ach, to ty.. :)
w którym  zgłosiliście aż 60 przepięknych  prac, za które bardzo dziękujemy!
Teraz zaś nadszedł czas na uruchomienie
naszej maszyny losującej...  .... dziś szczęśliwym numerkiem okazał się nr 13!zatem nagroda …

Wyzwanie #32 "z SERCEM" i wyniki poprzedniego

Witajcie Kochani :)   Pierwsza niedziela miesiąca, zatem zapraszamy na lutowe Wyzwanie #32 zatytułowane  "z SERCEM"
Stwórzcie pracę w dowolnej technice, w której będzie użyte przynajmniej jedno SERCE
Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają! ***
Ale zanim przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania pora ogłosić  WYNIKI Styczniowego Wyzwania  pt. "dla Babci, dla Dziadka" :)

Uruchamiamy maszynę losującą....
.... i tak:NAGRODA:
bloczek papierów Galerii Papieru "Lilie polne" najnowsza maska Papelii "Fantasia" oraz stempelek Papelii "Życie jest piękne"
trafia do autorki pracy zgłoszonej pod nr 9 czyli do
Sylwii S,
W wyzwaniu tym zgłosiliście 72 prace. Za wszystkie bardzo dziękujemy!
Myślę, że obdarowane Babcie i Dziadkowie byli prawdziwie zachwyceni.
Napiszcie jaka była ich reakcja.

Nasz zespół, po…

Wyzwanie #33 "Wiosna - ach, to ty..." i WYNIKI poprzedniego

Witajcie Kochani :),
nowy miesiąc, nowe Wyzwanie :)!
Aby przywołać wiosnę zapraszamy na marcowe Wyzwanie #33 zatytułowane:  
"WIOSNA ach, to ty..."
Stwórzcie pracę w dowolnej technice, na której będą widoczne WIOSENNE klimaty! Czyli wszystko co kojarzy nam się z wiosną: radosne kolory, motyle, kwiaty, ptaszki....
Pamiętajcie, że jeśli w swojej pracy wykorzystacie jakikolwiek produkt marki Papelii - możecie tę pracę zgłosić także do cyklicznej zabawy na blogu Papelii.  Zapraszamy. Nagrody czekają!

 *** Zanim jednak przejdziemy do szczegółów bieżącego wyzwania najwyższy czas ogłosić  WYNIKI  Lutowego Wyzwania  pt. "z SERCEM" :) w którym  zgłosiliście aż 81 przecudnych  prac!  Za wszystkie bardzo dziękujemy!


Uruchamiamy naszą maszynę losującą....
.... dziś szczęśliwy okazał się numerek 40!

zatem NAGRODA GŁÓWNA:  zestaw papierów Lemon Craft - Sercem Malowane Wasza ulubiona maska od Papelii - Serce Flora stempel gumowy Papelii - Potęga Miłości oraz 3 najnowsze serduszkowe t…