Jania - gościnna projektantka

Witam się serdecznie z czytelnikami oraz ekipą bloga sklepu Craft Style. Po raz pierwszy w życiu mam okazję wystąpić jako gościnna projektantka, więc lekki stresik jest ;) 

W wirtualnym świecie, a także czasem w tym realnym, jestem Janią, co stanowi zdrobnienie od niezbyt lubianego przeze mnie imienia (gdy występuje w oficjalnej formie).

Pierwszego bloga, http://janiaka.blogspot.com, prowadzę już od dobrych paru lat – z różną intensywnością. W chwili obecnej pokazuję tam głównie kartki okolicznościowe, które wykonuję przede wszystkim na potrzeby własne i moich najbliższych. Niedawno założyłam drugiego bloga, http://zlepekmoichklepek.blogspot.com, który w założeniu ma posłużyć do ukazania światu moich coraz to nowych fascynacji (w chwili obecnej filc i origami modułowe) oraz uchylić rąbka mojego życia prywatnego. Bo w chwili obecnej jestem etatową mamą, a półtoraroczna córcia jest oczkiem w głowie całej rodziny. Kiedyś myślałam, że na urlopie macierzyńskim i wychowawczym będę miała nieco więcej czasu na tworzenie i blogowanie – ależ byłam naiwna! :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją najnowszą kartkę, którą wykonałam w związku z bardzo radosnym wydarzeniem, a mianowicie zajściem w ciążę mojej młodszej siostry. Wszyscy się cieszymy, że po raz kolejny powiększy się nam rodzina, stąd karteczka gratulacyjna.

Kartka jest stosunkowo prosta, ale myślę, że wykorzystany papier z kolekcji Be with me (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Papier-BE-WITH-ME-zestaw-30%2C5x30%2C5-cm-/16133) jest sam w sobie wystarczająco strojny.
Pierwszy raz w wykorzystałam filc (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Filc-20x30cm-gr-1mm-ANARANT/16058) - jako warstwę pomiędzy papierem ozdobnym, a bazowym wizytówkowym oraz jako tło kobiety w ciąży (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Tekturka-wycinanka-CIAZA/12652). 

Podoba mi się ten afekt, więc pewnie to był pierwszy, ale nie ostatni raz.

Do tego kilka perełek, ozdobny pasek oraz kompozycja kwiatowa, w tym urocze koralowe różyczki (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Kwiatki-papierowe-na-druciku-2cm-roze-16szt-Light-Coral/11792) oraz listki wycięte z paska dołączonego do kolekcji Be with me (https://www.craftstyle.pl/pl/p/Papier-BE-WITH-ME-zestaw-30%2C5x30%2C5-cm-/16133)  i tyle :)


Pozdrawiam gorąco,
JaniaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger