Pudełeczko z życzeniami pełne kotów-czyli pop up box według pasjEwy

Witajcie!
Jak już pisałam poprzednio w moim sercu i duszy królują pop up boxy. Więc i tym razem przedstawiam Wam pop up box przygotowany wczoraj-czyli Światowym Dniu Tworzenia Kartek:-) 
To święto postanowiłam uczcić po swojemu-z przyjaciółką, przy scrapowaniu, wykonując ulubioną formę i wykorzystując ulubiony motyw-kota. Oto efekt:
i zdjęcia pięknych "papelinek":Wśród kotków skryła się jeszcze jedna papelinka...jesteście w stanie ją odnaleźć?Wykorzystałam:

napis "Dla Ciebie"
papiery do scrapbookingu "My cat frrend"- duże i małe
i oczywiście mój ubóstwiany klej Magic:


oraz kostki 3D


Te "piórka", które wystają z pudełeczka, to nic innego jak rafia (sizal), którą też możecie kupić w sklepie Craft Style:


Jeśli do tego dodacie nożyczki, kawałek sznureczka, brązowy craftowy papier oraz linijkę i ołówek-to macie wszystko, co do stworzenia takiej kartki Wam potrzebne-zaskakująco niewiele, prawda?
Kartka pop up box chociaż jest baaaardzo przestrzenna, ma tą zaletę, że można ją schować do pudełeczka lub koperty. "Ściśnięta" wygląda tak:
Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z Was robił już takie formy? Może na grupie:handmade cards na facebooku się nimi podzielicie? a jeśli robicie z materiałów dostępnych w sklepie Craft Style, to zapraszam do publikacji w grupie na facebooku:

Inspiracje i Wyzwania Craft Style/Papelia


a tymczasem pozdrawiamy gorąco-ja i mój kot Lucjan, który całe święto, po kociemu-zlekceważył;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger