O nas

Jest to Blog firmowy sklepu Craft Style w ofercie którego znajdują się materiały, produkty i narzędzia do scrapbookingu, decoupage, quillingu i innych technik rękodzielniczych.
W naszym sklepie znajdziecie także największą ofertę naturalnych piór ptasich!


Na blogu znajdują się

  • WPISY INSPIRACYJNE dotyczące przykładu wykorzystania i zastosowania produktów dostępnych na półkach naszego sklepu. W każdym takim wpisie znajduje się podlinkowana lista produktów użytych do stworzenia danej pracy

  • WPISY INSTRUKTAŻOWE - tutoriale - gdzie w prosty sposób, krok po kroku pokazana jest instrukcja wykonania danego przedmiotu.

  • WPISY INFORMACYJNE informujące o nowościach, zapowiedziach dostaw lub innych bieżących spraw dotyczących obsługi zamówień tj. np. informacje o przerwie urlopowej czy chorobowej

  • WPISY OGŁOSZENIOWE informujące o zabawach organizowanych na naszym blogu czy inne wiadomości mające charakter akcji zamkniętych w jakimś przedziale czasowym

Nie prowadzimy sprzedaży przedmiotów pokazanych na blogu. Są one własnością twórcy, którego profil znajduje na końcu każdego postu.

Jeśli jakiś post stanie się dla Was inspiracją na tyle, że będziecie chcieli wykonać podobny przedmiot - prosimy o podanie w swoim wpisie autora i miejsca inspiracji linkując do naszego bloga.

To samo dotyczy zamieszczonych u nas tutoriali - jeśli zechcesz skorzystać z naszego kursu - podaj autora i miejsce tutoriala linkując do naszego bloga.


Mamy nadzieję, że nasz blog będzie dla Was miejscem prawdziwego twórczego natchnienia, a ciągle rozwijana oferta sklepu pełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Czekamy na Wasze opinie zgłaszane w komentarzach do zamieszczonych wpisów lub pod adresem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger