Urodzinowa świnka Peppa

Witajcie :)

Dzisiaj chciałabym na łamach bloga zaprezentować Wam,  prezent dla mojej chrześnicy-  Julianny.
Niby nic wielkiego, ale wykonanie tego zwierzątka przysporzyło mi wiele radości i zabawy.
Z arkuszy filcowych dostępnych w naszym sklepie, udało mi się stworzyć świnkę Peppę za którą szaleje Julcia. Mała, nowa właścicielka zadowolona więc i ja jestem szczęśliwa. Tym najmłodszym na prawdę tak niewiele potrzeba do szczęścia :)
Ja kolei miałam możliwość przetestowania filcu w arkuszach. Te których użyłam do zrobienia maskotki, to filce o grubości 1mm. Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje, są odpowiednio gęste i na tyle sztywne, że można z nich zrobić prawdziwe cudeńka, szyć, kleić ... jednym słowem tworzyć. Arkusze formatu A4 są wydajne i przy odpowiednim rozplanowaniu  materiału starczają długo.         Z całą pewnością mogę  polecić filc w arkuszach do tworzenia filcowych zabaweczek.

P.S moje prywatne dziecko zapowiedziało, że też chce taką samą :) więc rad nie rad muszę się zmobilizować i uszyć klona =)Do pracy ze sklepu craftstyle.pl użyłam:


 
Ściskam ciepluśko2 komentarze:

Annette ;-) pisze...

Widziałam taką niedawno na Szyjemy po godzinach, fajniutka jest :-)

To prawda, z filcem bardzo dobrze się pracuje, nie sprawia kłopotów przy szyciu, ale w czasie zabawy bardzo szybko się mechaci, a nawet przeciera, zwłaszcza ten o grubości 1 mm. Teraz testuję 2 mm z Craft Planet (https://www.docrafts.com/Products/Search/1/13/10047/1194).

Irena Kaleta pisze...

Proszę dać znać jak wypadną testy :)

U nas mamy niemiecki filc o grubości 1,8 mm ale tylko w zestawach.
Na sztuki mamy filc miękki 0,9mm oraz sztywniejsze 1mm i 3mm w arkuszach A4.

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger