Sobotni przegląd inspiracji z sieci

Drodzy witajcie.

Dzisiaj w naszych inspiracjach sobotnich zaprezentuje Wam bombki wykonane różnymi metodami rękodzielniczymi.

W ostatnim czasie bardzo modne stały się bombki wykonane metodą karczoch.
Są one bardzo efektywne a przy tym nieskomplikowane.
Kolejną metodą jaką można zastosować do ozdabiania bombek to metoda nawijania czyli quillingu.
Metoda zdecydowanie mniej popularna niż wstążkowa ale dająca niesamowity efekt i wielkie możliwości.


Zdjęcie pochodzi ze strony http://danslo.flog.pl/archiwum/albumy/203332/

Kolejną możliwością zdobienia są cekiny. Z pewnością dają duże możliwości, efekt jest zjawiskowy a cekiny na choince odbijające światło z lampek dają niesamowity klimat.
Znalazłam na blogu Mini Filcusia wspaniałe bombki razem z tutkiem. Zajrzyjcie oceńcie sami.Można również ozdobić bombki filcem, czemu nie :) Zobaczcie sami jak one wyglądają:


Wspaniała twórczość i wielki talent. Więcej cudnych bombeczek filcowych na http://apuni.blogspot.com/2011/11/konca-bombkowego-szalenstwa-nie-widac.html

Przeglądając strony internetowe różnych twórców trafiłam także na bombki koralikowe, szczególnie urzekła mnie bombeczka bardzo delikatna a zarazem oryginalna.


Do jej wykonania autorka użyła ponad 300 perełek ! Zajrzyjcie jakie cudeńka powstają u autorki tej bombki http://haftymalgosi.blox.pl/2010/12/Bombka-perelkowa.htmlKtóra najładniejsza? Chyba ocenić się nie da, wszystkie piękne, cudowne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. A może Wy wykonujecie bombeczki w jakiejś innej technice której nie opisałam . Jeśli tak piszcie chwalcie się swoimi pracami w komentarzach.

Pozdrawiam cieplutko


1 komentarz:

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger