Kolorowany zestaw

Witajcie.

Dziś nadszedł dzień pierwszej inspiracji naszej Gościnnej Projektantki Florens.
Zerknijcie tylko jak wspaniały zestaw przygotowała.
Kolorowy, radosny i bardzo pozytywny. Bardzo!

**************************

Album


Album powstał z myślą o mamie, która chyba nigdy nie dostała ode mnie własnoręcznie robionej rzeczy - nie licząc laurek z przedszkola. Uświadomiłam to sobie w święta i  postanowiłam niezwłocznie zmienić :) Ponieważ w albumie miały się znaleźć zdjęcia ze wspólnych wycieczek na łono natury, wybrałam zieleń i motyw budek dla ptaków. Bazę potraktowałam gesso, pokryłam kolorowymi tuszami wodnymi, a odbity motyw pokolorowałam przy pomocy promarkerów i cienkopisów.  Bardzo lubię tuszowanie, stemplowanie, a potem (czasem bardzo długie) ozdabianie detali. Mam wrażenie, że im dłużej coś przy pracy "majstruję", tym więcej mojego serca się w niej znajdzie :) 
Kartka


Inspiracją były dla mnie nowe tekturki Craft Style, które natychmiast wpadły mi w oko, a niestety jeszcze nie zdążyłam ich kupić. Tak więc, postanowiłam poradzić sobie "domowymi sposobami" :) Pomyślałam też, że fajnie będzie stworzyć pracę, która pokaże, że nie koniecznie musimy na starcie posiadać milion gotowych "przydasi", że przy pomocy stempli, tuszów, wycinanek czy własnych rysunków, też możemy stworzyć coś ładnego. Bazę z papieru akwarelowego pokryłam, przy pomocy gąbeczki, kilkoma odcieniami tuszów wodnych (przykładając w różnych miejscach maskę z gałązkami oraz postać ptaszka, którego wcześniej wycięłam z kawałka papieru). Część powstałych w ten sposób gałązek oraz ptaszora obrysowałam cienkopisami i ozdobiłam. Motyw gałązki odrysowałam jeszcze kilka razy na osobnej kartce, wycięłam i przykleiłam do pracy żeby nadać jej trochę głębi. Odbity napis pokryłam pudrem do embossingu i obrysowałam czarnym cienkopisem. Do brzegów ramki użyłam trochę gesso. 
Mam nadzieję, że choć trochę czujecie się zainspirowani :) 
Pozdrawiam serdecznie,
Florens

 Materiały ze sklepu Craft Style:

  Klej introligatorski CR Magic 45g z końcówką do precyzyjnego klejenia Koperty i karty A5 Anita`s zestaw 25szt KREMOWE  Baza do albumu kwadrat 20x20 cm  

Puder do embossingu BIAŁY

2 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger