Wyniki wyzwania "Bajkowe LOVE"

Hello, hello!
 Wróciliście już z Craft Wawy?
Bo my tak.
Było tłoczno ale bardzo miło.

Ale do sedna....
bo i tak jesteśmy spóźnieni z wynikami a Wy 
pewnie jesteście niezmiernie ciekawi jak głosowałyśmy. 
 Nie było to proste, bo różnorodność użytych przez Was technik nas zaskoczyła. 
I znowu mieliśmy dogrywkę. I to nie jeden raz, a aż dwa razy!!!

Po ilości zgłoszonych prac na wyzwanie "Bajkowe LOVE" śmiem twierdzić, 
że lubicie tworzyć prace o miłości i z miłością. 
Chyba się nie mylę co? 

To prawda  wdzięczny to temat
 i bardzo dziękujemy Wam za udział w zabawie !!!


Pragniemy jednak ogłosić że 

1. miejsce w wyzwaniu oraz bon na 30zł do naszego sklepu
+ tytuł Gościnnej Projektantki  w marcu, należy do:

FUMIKO


2. miejsce w wyzwaniu oraz  8% zniżki na zakupy w naszym sklepie
+ możliwość przygotowania pracy inspiracyjnej na kolejne wyzwanie, należy do:

 DIDO
3. miejsce w wyzwaniu oraz 5% zniżki na zakupy w naszym sklepie 
+ możliwość przygotowania pracy inspiracyjnej na kolejne wyzwanie, należy do:

 POLYMERANNY

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! 
W sprawie nagród prosimy o kontakt:  bony i zniżki : sklep@craftstyle.pl
gościnne występy i inspiracje : blog@craftstyle.pl 

Cieszymy się, że tak licznie bierzecie udział w naszych wyzwaniach, 
a teraz chwila oddechu aż do marca gdzie ogłosimy temat kolejnego wyzwania.

Pozdrawiam słonecznie
Daga

9 komentarzy:

 1. Dzięki baby! Miło było startować z taaaaką konkurencją! :-) Gratulacje reszcie zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej jaka niespodzianka dla mnie - jestem mile zaskoczona i gratuluję również pozostałym uczestniczkom wygranej.
  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Agnieszka - Fumiko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ....Zaznaczam nie chodzi mi czasem że ja zgłosiłam moją kartkę!!!!!!!!!!!! .....tylko wyzwanie to Bajkowe Love -czyli postacie bajkowe wyczuwalna miłość a praca nr jeden to kwiaty i mała blaszka z klatką i ptaszkiem co może ewentualnie naprowadzać z bajką ptaszek na uwięzi...., praca druga owszem znakomite wykonanie, ale co ta praca ma mieć związanego z bajką ?????? Praca numer trzy świetna jeśli mówimy wyzwaniu o bajce to numer trzy powinno być wygraną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla niej!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Podzielam zdanie Marty, piękna praca nr 2 , ale...jakie to bajkowe love???
  Praca nr 3 jest boska :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny w opisie wyzwania nie ma ani słowa, że ma tam być zawarty motyw bajki, chodziło bardziej o miłość, a hasło "bajkowe love" to inaczej miłość jak z bajki czyli niepowtarzalna, wyjątkowa, taka, w którą prawie nikt już nie wierzy. W pracach DT, które są inspiracją do tego wyzwania też nie było motywów bajkowych tylko miłosne, a to one zwykle przedstawiają główną ideę wyzwań. Miłość, którą przedstawiłam jest jak z bajki, bo osoby dla których to robiłam, dawno, skończyły 40 lat, a kochają się tak pięknie jak młodzi choć dzieli ich ogrom kilometrów, a łączy tylko telefon. Dla mnie to bajkowa love. Praca Fumiko jest niesamowita, niepowtarzalna i wyjątkowa, jak również praca Polymeranny. Bardzo chętnie oddam swój rabat, banerek i możliwość pracy inspiracyjnej do kolejnego wyzwania, bo nie po to tworzę, by robić sobie wrogów w sieci, jestem osobą bardzo pozytywnie nastawioną do świata i wierzącą w ludzi. Uważam, że spełniłam wymogi wyzwania, jak również Fumiko, absolutna większość prac zgłoszonych do tego wyzwani (przejrzałam wszystkie) nie zawiera motywu bajkowego tylko motywy serc i innych miłosnych symboli. Cóż niesmak pozostał. Mimo wszystko dziękuję DT za to wyróżnienie, gratuluję dziewczynom przepięknych, tak nowatorskich prac.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie tak jak pisze Dido, w naszym wyzwaniu nie było wzmianki o tym, że to mają być postacie z bajki, "bajkowe love" dotyczy miłości jak z bajki. Czyli tak jak napisała DIDO - niepowtarzalna, wyjątkowa, taka, w którą nikt nie wierzy" . Motylki w brzuchu, latające amory ze strzałami interpretacja była dowolna. Nie narzuciliśmy Wam ram, jak to moża było zauważyć na naszych pracach inspiracyjnych. Miłość niejedno ma imię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dido nie chodziło mi aby Ciebie jakkolwiek urazić- twoja praca jest świetna!!!!!!!!!!!!!!! Tylko popatrz na to z innej strony jeśli dziewczyny dają wyzwanie pt Bajkowe - to dlaczego ja mam tego nie interpretować z bajką???? . Ty miałaś wizję jaką przedstawiłaś. Zapytałam przypadkowych 5 osób o interpretacje Bajkowe Love -każda interpretowała to jakoś z bajką !!!!!!! Nie napisałam że prace jeden złe. Nie zgadzam się z interpretacją - to mogę. Pozostaje pytanie dlaczego więc osoby co zgłaszały prace umieściły na swych kartkach postacie bajkowe....... Ty podeszłaś do tematu inaczej .....rozumie i Wam gratuluje i proszę się nie obrażaj. I zaznaczam nikt nie chce twego rabatu -kobieto oszalałaś !!!!!!!!!! Nie zgadzam się jedynie z WYBOREM!!!!!!!!!!!! i tyle !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Marto, po pierwsze: pytanie przypadkowych osób o znaczenie tytułu "bajkowe love" mija się z celem, bo to zlepek dwóch słów wyrwanych z kontekstu, a w wyzwaniu tytuł jest zawsze symboliczny, natomiast to wytyczne i prace inspiracyjne DT wyjaśniają szczegóły. Dziewczyny z DT wyraźnie pisały o miesiącu zakochanych, o motylach w brzuchu i fruwających amorkach czyli o miłości. Czy jakakolwiek praca inspiracyjna DT zawierała motyw bajkowy? Był napis love, zakochane krówki i nawet kartka ślubna. Czyżby dziewczyny z DT nie zrealizowały wymogów własnego wyzwania? Zresztą sama Daget Art wczoraj w komentarzu potwierdziła, że to dowolna interpretacja miłości była celem wyzwania, co pokazały ich inspiracje. Po drugie - podkreślasz, że to ja źle zinterpretowałam temat, a pozostałe osoby umieściły postaci bajkowe, to chyba przeglądamy różne wyzwania, bo w tym, to osób które użyły motyw bajkowy jest garsteczka, bo prawie wszyscy podeszli do wyzwania jako do tematyki miłosnej, samych kartek, gdzie główną i właściwie jedyną dekoracją są serca jest około 20, wiele innych też nie zawiera postaci z bajek. Mnie nie obrazisz, bo za dużo już przeżyłam, żeby przejmować się drobiazgami, ale skoro według Twojego mniemania moja praca nie spełnia wymogów wyzwania, to oznaczałoby, że jakieś 80% prac ich nie spełnia. Czyżby tylu zdolnych ludzi wykazywało się indolencją czytania ze zrozumieniem wytycznych i błędną interpretacją inspiracji DT? Po trzecie- jak świat światem i trwają konkursy z różnych dziedzin, zawsze ktoś się nie zgadza z wynikiem i ma swoje subiektywne podejście do tematu, ale to grupa osób zwana jury (tutaj DT) ustala wytyczne wyzwania i decyduje o tym czy prace spełniają wymogi, a przedstawicielka DT wczoraj napisała, że mam rację i o to chodziło w tym wyzwaniu, i zwykle w każdym konkursie istnieje klauzula, ze ich wybory są niepodważalne więc trochę wychodzi tak, że podważając decyzję DT, sugerujesz, że sami wykonali prace niespełniające wymogów i że nie nie potrafią zinterpretować wyzwania, które sami stworzyli. Na koniec prośba- pisanie słów przy wciśniętym Caps Lock'u i zwielokrotnionych wykrzykników uznawane jest w sieci jako krzyk, a to miłe nie jest, dosyć arogancji i agresji werbalnej mamy w otaczającym świecie, żeby wkradała się również do świata naszych pasji i zabaw jakimi są wyzwania. Czasami warto pogodzić się, że ktoś ma ładniejszą "babkę" w piaskownicy, a nie zdzielić go za to łopatką:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prosiłabym o zakończenie dyskusji. Każda z członkiń DT głosowała zgodnie z własnym subiektywnym odczuciem z prac, które spełniły wymogi ( bo niektóre ich nie spełniły). Jeżeli są jakieś niejasności związane z tematem wyzwania to należy je wyjaśnić w trakcie trwania wyzwania , zadając pytanie w komentarzu. Jakby nie mówić to nasz temat i w sprawie jego interpretacji należy się kontaktować z nami a nie z z osobami zupełnie postronnymi. I trzeba pamiętać o jednym to jest zabawa a nie walka zbrojna.

  Wyróżnionych prosze o kontakt

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger