Post powitalny Angi

Witajcie :)

Pierwsze nasze tegoroczne wyzwanie, w którym debiutowałam na Craft Style, ruszyło kilka dni temu. 
A dziś nadeszła pora, abym mogła się Wam dokładniej przedstawić.  

Bardzo się cieszę, że mogłam dołączyć do grona dziewczyn z DT Craft Style.

Mam na imię Ania, natomiast w wirtualnym świecie istnieję jako Angi. Pasję tworzenia i duszę artysty mam odkąd pamiętam ;) Uwielbiam tworzyć na wielu płaszczyznach, choć niewątpliwie cardmaking jest moim
 nr one.  Najbardziej lubię wykonywać kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Dobrze się czuję w romantycznym klimacie retro ale też nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "z jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki.  Oprócz kartek w wielu zaskakujących formach i kształtach, moją drugą równie wielką pasją jest tworzenie różnego rodzaju dekoracji do domu takich jak wianki, świeczniki, zawieszki, stroiki okazjonalne itp.

Żałuję, że doba ma tylko 24h, bo codziennie pojawia się w mojej głowie nowy pomysł na stworzenie czegoś kreatywnego. Pomysły te skrzętnie zapisuję z myślą .... kiedyś :)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać jedną z moich kartek. Zbliża się święto babć i dziadków, więc wykonałam taką oto kartkę dla kochanej babci.  Dla równowagi mroźnej aury za oknem i w ostatnich naszych pracach, stworzyłam ciepłą, słoneczną i bardziej wiosenną kartkę, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Babci. Na kartce, prócz napisu w pięknej papeliowej ramce zabarwionej brązowym tuszem, znalazł się bukiet kwiatów własnej produkcji oraz grafika dziewczynki. W pracy wykorzystałam:

pozdrawiam was ciepło!13 komentarzy:

Daga pisze...

Cudna!

malwinku malwinkowo pisze...

jaka piekna, wiosenna karteczka:)! a kwiatuszki skojarzyly mi sie z prymulamkami:)

Eliza Art pisze...

Prześlicznie skomponowana, taka radosna. !!!

Angi pisze...

Dziękuję :-)

Angi pisze...

Rzeczywiacie mi takie a'la prymulki wyszły choć nie było to zamierzone ;-)

Angi pisze...

Dziękuję :-)

OBiels02 pisze...

Piękna! Ach ... jaka wiosenna :)

Katarzyna Bartczak pisze...

Piękna, albo raczej cudna. Tak, jest to odpowiednie określenie. Ale z Ciebie zdolniacha. Pozdrawiam cieplutko i serdecznie zapraszam do siebie Kaśka z http://nostalgicznyzakatek.blogspot.com/

Angi pisze...

Dziękuję :)

Angi pisze...

Bardzo dziękuję za te miłe słowa i pozdrawiam również :)

Magda Wo pisze...

przepiękna karteczka

Karteluszki Reni pisze...

Aniu, śliczna karteczka ;)

Arleta pisze...

fantastyczna

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger