GOŚCINNA PROJEKTANTKA - SYLWIA SPRYSZAK - COŚ OD SIEBIE

Witajcie Kochani :)
dziś na naszym blogu gościmy  Sylwię prowadzącą bloga COŚ OD SIEBIEoto co Sylwia pisze o sobie:
Bardzo dziękuję za zaproszenie do gościnnego występu na blogu Crafty Style. 

Jestem Sylwia i scrapbookingiem zajmuję się już prawie 4 lata.  Zanim zaczęłam ciachać i szrpać papiery to szyłam ręcznie małe ozdoby z filcu oraz ozdabiałam małe aniołki gipsowe. Tak zarobiłam na pierwszego bigshot'a . Ale nie od razu używałam go to tworzenia kartek, kupiłam go z myślą wycinania ozdobnych elementów w filcu, lecz moje oczekiwania różniły się od efektów.  Więc przez prawie dwa lata leżał sobie w szafie i od czasu do czasu jakaś scrapująca koleżanka przyjeżdżała do mnie aby sobie powycinać na nim scrapki.   I nastał kiedyś moment kiedy to moja ówczesna koleżanka a teraz przyjaciółka powiedziała abym spróbowała kartkowania, że to takie łatwe i , że na pewno mi się spodoba.  I tak mi się spodobało, że do dziś robię kartki i inne rzeczy nie tylko z papieru.  

Od samego początku  lubiłam dawać na moje prace papierowe kwiaty.  Więc na moim blogu jest najwięcej prac z dodatkiem kwiatów i sznureczków .   Staram się robić różnorodne prace z wykorzystaniem jak najwięcej materiałów, które mam w mojej szafie na przydasie. 

Dla relaksu lubię "pomediować".  Ozdobne pudełka oraz ramki na zdjęcia jak i LO to jet coś co sprawia mi przyjemność. Takie rzeczy zazwyczaj wykonuję dla siebie . Nie boje się eksperymentować z rożnymi formami , do czego i was zachęcam. 

mój osobisty blog to 

Mam nadzieję , że jeszcze nie raz zagoszczę na blogu Craft Style 
Miłego dnia dla Was
Sylwia 
użyte produkty:
bardzo dziękujemy Sylwii za przepiękną inspirację:),
pozdrawiam cieplutko:)


1 komentarz:

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger