Morskie opowieści

Moi drodzy, zaczynam nową przygodę a Wy razem ze mną. Mam na imię Agnieszka i przez najbliższy rok postaram się dostarczyć Wam trochę inspiracji:)
Długo zastanawiałam się co będzie tematem pierwszego wpisu i postanowiłam, trochę przekornie, zrobić coś czego na co dzień nie robię. I tak zrodziła się idea albumu na zdjęcia o morskiej tematyce. Nigdy nie robiłam projektu związanego z morzem i chciałam pokazać Wam, że czasem warto się odważyć bo może z tego wyjść coś fajnego.Album powstał na bazie 10x15 cm z przepięknych papierów Repubbliche Marinare Collection firmy Ciao bella. Wykorzystałam w nim mnóstwo tekturek kojarzących się z morzem, które jedynie lekko potuszowałam.
Wykorzystałam też papier lekko "postarzony" kawą, na którym odbiłam stempel z pismem odręcznym:


Zarówno tekturki stanowiące bazę jak i papiery zostały starannie wytuszowane na brzegach aby uzyskać efekt podniszczenia. Tuszem zabarwiłam również gazę, która stanowi świetne tło dla tekturek. Na koniec dodałam złote mikrokulki.


Mam nadzieję, że zachęciłam Was do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Może jest coś, co chcielibyście stworzyć ale zabrakło Wam odwagi? Czasem warto się przełamać bo efekt końcowy może zaskoczyć samego twórcę:)

Materiały użyte w projekcie:

 

       

       
       

Ściskam Was mocno i do zobaczenia niedługo:)

5 komentarzy:

  1. W pierwszej kolejnosci - Gratuluje debiutu oraz zostania czescia Design team-u! ;) albumik piekny! Jak narazie sama nie odwazylam sie stworzenia pracy o tematyce morskiej, ale teraz kto wie... inspiracja pierwsza klasa ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudny debiut! Piękna praca, przywołuje wakacyjne wspomnienia, najsłodsze... Pozdrawiam niedzielnie! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger