Sobotni przegląd inspiracji z sieci

Witajcie.


Dzisiaj w naszych sieciowych inspiracjach pomysły na ręcznie robione kalendarze adwentowe.
Już niecałe 11 godzin dzieli nas od rozpoczęcia się czasu adwentowego.

Kalendarze adwentowe z czekoladkami szybciutko znikają z półek sklepowych, a czekoladki w nich schowane jeszcze szybciej znikają po przyniesieniu ich do domu :)

W jaki sposób można zrobić swój własny kalendarz adwentowy? To pytanie, na które odpowiedzi będę szukała dzisiaj.

W pierwszej kolejności znalazłam blog na którym pokazany był kalendarz adwentowy ze schowanymi skrzętnie drobiazgami dla rękodzielników (cóż za przypadek pomyślałam sobie :)) ). Schować małego przydasia do skorupki orzeszka skleić i ozdobić. To genialny pomysł. Odwiedźcie bloga http://latarnia.wordpress.com/2008/12/05/crafty-advent-calendars/


Kolejny ciekawy pomysł na kalendarz znalazłam na stronie  Limpopo. Świetny, wspaniale wykonany - uszyty kalendarz adwentowy. Woreczki, buciki, skarpetki, domki :) coś pięknego i klimatycznego.


Bardzo proste w wykonaniu są rożki papierowe które znajdziecie na stronie theredthreadblog.blogspot.com Można je swobodnie wykonać nawet z młodszymi pociechami.


A na blogu KatSzy znajdziecie bardzo fajną instrukcję wykonania kalendarza z arkuszy filcowych.


O tym, że kalendarz można stworzyć ze wszystkiego najlepiej wiedzą  Mamy inspirują . A oto kalendarz z rolek po papierze toaletowym:

 A na koniec wypasiony adwent w wersji Babci Vilemoo . Wypas, klasa i majstersztyk :)Jeśli robiliście kalendarze adwentowe i chcielibyście się podzielić z nami swoimi pracami zapraszam serdecznie do przesłania zdjęć na adres blog@ekaleta.com

Pozdrawiam =)


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger