Zastosowanie i opis pasty " Artmate IMPASTE"


Witajcie

Ostatnio w sklepie CraftStyle z ciekawości zakupiłam pastę Artmate IMPASTO, głównie szukałam czegoś dobrego do szablonów i masek ale również do mieszania z innymi innymi farbami. Pasta akrylowa Impasto, po dodaniu farby akrylowej zwiększa swoją gęstość, farby metaliczne nie tracą połysku a farby akrylowe kolorowe nie tracą na wartości.
Pasta ta również nadaje się do tworzenia form trójwymiarowych i różnych struktur przy użyciu szablonu lub maski. Po zaschnięciu ma twardość kamienia i można po niej malować. Czas schnięcia pasty Impasto zbliżony jest do schnięcia farby akrylowej. W zależności jaką grubość nakładamy. Jeśli jest to cienka warstwa schnie do 45 min ale jeśli jest to grubsza warstwa schnie około 1,5 godziny. Dziś pokaże Wam zastosowanie profesjonalnej pasty Artmate IMPASTO. 


I przykład gwiazda

 Na pierwszy ogień poszła baza gwiazda z Naszego sklepu, wcześniej ją przygotowałam i pomalowałam farbą akrylową w różnych odcieniach. Po wyschnięciu farby nałożyłam pastę Impasto na maskę od @Papelia- Motyle. Po lewej stronie jak widzicie, gdy pasta wyschła ma kolor mleczny, jest położona grubsza warstwa, ponieważ chciałam pokazać w formie 3D.  

 A teraz zobaczcie, że po zblędowaniu pasty i farby złotej metalicznej farba nie straciła swojej jakości, czyli pasta ta nadaje się do mieszania z innymi farbami nie tylko z metalicznymi kolorami farb akrylowych. II przykład – Księżyc

Na drugi ogień poszła baza księżyc z Naszego sklepu . Bezpośrednio na bazę  położyłam cienką warstwę pasty na szablon ( nowość od Papelia – Fale) .

 Czekałam niecałe pół godziny aż wyschnie, potem pomalowałam całość czarnym gessem 13arts, wysuszyłam nagrzewnicom. Aby uwydatnić szablon na całość położyłam woski metaliczne, użyłam również nowych tekturek i tła od Papelia i największa przyjemność układnie kompozycji.

Pozdrawiam serdecznie :-) . Do usłyszenia. 


2 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 CRAFT STYLE - blog , Blogger